0
319

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

RATAR – BILJE 2:5 (2:2)

Piškorevci – Igralište Piškorevci. Gledatelja: 150. Sudac: Nikola Šušak (Valpovo). Pomoćnici: Kristijan Novosel (Gat) i Dino Škalić (Đakovo). Strijelci: 0:1 Štetić (21.), 0:2 Štetić (23.), 1:2 Tunuković (37.), 2:2 Horvat (43.), 2:3 Antolić (50.), 2:4 Cvetko (73.), 2:5 Pintar (79.).

RATAR: Galić, Mišević, Bošnjaković, Batinić, Antunović (52. Bekić), Horvat, Florian Abramović, Mišić (85. Bala), Manuel Abramović, Križanović, Tunuković (85. Gabud).

BILJE: Bošnjaković, Bačvanin, Apčag, Cvetko, Čulin, Ranogajec (46. Veselinović), Dubravac (60. Stojković), Pintar, Antolić (88. Drakšić), Štetić, Štrbac (46. Šileš). Trener: Aleksandar Stojković.

Piškorevčani su u završnici prvenstva očito ostali bez daha. I nogometaši Bilja odnijeli su bodove s Kozina trga. Gosti su u otvaranju utakmice s dva pogotka šokirali domaćine. Za samo dvije minute (21. i 23.) Andrej Štetić postiže dva pogotka za 0:2. Ipak, domaćini su se uspjeli srediti te do odmora s dva pogotka doći do poravnanja rezultata. Strijelci su bili Tunuković i Horvat.

Međutim, u nastavku utakmice Piškrorevčani su ostali bez snage, a gosti su preuzeli inicijativu i s tri gola došli do visoke i zaslužene pobjede. Najprije je u 50. minuti Antolić doveo goste u vodstvo 3:2 da bi utakmicu zaključali Cvetko u 73. i Pintar u 79. minuti.

Ovim porazom Ratar se spustio u sredinu tablice tako da su se ambicije o osvajanju četvrtoga mjesta razbile kao mjehur od sapunice.