0
542

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

TORPEDO – JEDINSTVO 3:2 (1:2)

Kuševac – Igralište Kuševac. Gledatelja: 150. Sudac: Manuel Dendis (Jelisavac). Pomoćnici: Aleksandar Vuzem (Pribiševci) i Kristijan Brus ( Breznica Našička). Strijelci: 1:0 Milardović (2. – 11 m), 1:1 Katavić (29. – 11 m), 1:2 Šarlija (35.), 2:2 Blažević (62.), 3:2 Milardović (79. – 11 m).

TORPEDO: Vinković, Beljan, Mislav Ivanda (58. Antinac), Delić (62. Klemen), Bračko, Milardović, Blažević, Bošković, Radoš, Cicvarić, Nikolić Kovačić (89. Domagoj Kušević).

JEDINSTVO: Horvat, Šnel, Matović, Matej Vidaković (86. Curač), Zemunić, Šarlija, Horvat, Patrik Vidaković, Šapina, Katavić, Živković (86. Ljiljanić).

Nogometaši Torpeda još su jednom svojim navijačima priredili horor utakmicu u kojoj su uspjeli preokrenuti gostujuće vodstvo i to tek u završnici utakmice.

Sve je krenulo odlično za domaćine jer je sudac Dendis opravdano, nakon igranja rukom, dosudio jedanaesterac za domaćine. Siguran realizator za 1:0 bio je Josip Milardović. I kada se činilo da će sve krenuti na kuševački mlin, u 29. minuti ponovo kazneni udarac, ali ovaj puta za goste. Za 1:1 pogodio Katavić. Euro gol volejem s 25 metara Šarlija je goste doveo u vodstvo 2:1. To je bio rezultat prvoga poluvremena.

U nastavku utakmice domaćini su krenuli na sve ili ništa. U 62. minuti Mile Blažević postiže pogodak za 2:2 da bi u 79. minuti sudac Dendis drugi puta pokazao na bijelu točku za domaćine. Ponovo je jedanaesterac u vodstvo 3:2 pretvorio Josip Milardović, Nakon ovoga, došlo je do nervoze u kojoj je sudac morao posegnuti za kartonima. Tako je u 86. minuti u svlačionicu poslao domaćega Josipa Milardovića i dva gostujuća igrača: Marka Matkovića (hvatanje suca za vrat) i Roka Šarliju hvatanje suca za vrat). Ipak, utakmica je privedena kraju, a najvažnije za Torpedo da su osvojili tri boda i time se izjednačili na drugom mjestu po broju bodova s Olimpijom.