0
387

TREĆA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA ISTOK

SLOGA – ZRINSKI (J) 0:2 (0:1)

Nova Gradiška – Igralište NK Sloga. Gledatelja: 100. Sudac: Dario Brkić (Požega). Pomoćnici: Ivan Iveljić (Kamešnica) i Mladen Matić (Virovitica). Strijelci: 0:1 Dos Santos (40.), 0:2 Dos Santos (78. – 11 m).

SLOGA: Maričević, Kulundžić, Kašljević, Čelepirović (46. Ciprić), Ubavić, Vlaović, Bungić (66. Severović), Filipović, Zdravko Gospočić, Blazina, Josip Gospočić (57. Marjanović).

ZRINSKI (J): Stipanović, Mihaljević, Matković (71. Ćavar), Bagarić, Lukačević, Dos Santos, Kukučka, Moises (43. Kerovec), Šinko (85. Barišić-Jaman), Filipovć, Begović. Trener; Antun Labak.

Nogometaši Zrinskoga pobjedom su završili prvenstvo i svoju prvu trećeligašku sezonu završili osmom mjestu sa 41 bodom. Jurjevčani su se skupili, odigrali mušku utakmicu i golovima Brazilca Dos Santosa upisali pobjedu. Gosti su u zasluženo vodstvo došli u 40. minuti kada je Dos Santos zatresao mrežu Marčičevića. Bio je to rezultat prvoga poluvremena. U nastavku utakmice gledali smo ravnopravnu utakmicu u kojoj su Jurjevčani čekali svoju priliku za potvrdu pobjede. Ona se dogodila u 78. minuti kada je sudac Dino Brkić dosudio kazneni udarac za Zrinski. Siguran realizator najstrože kazne bio je Dos Santos kojemu je to trinaesti prvenstveni pogodak.