0
352

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

BILJE – SLAVONIJA (P)  3:0 (1:0)

Bilje – Igralište HNK Bilje. Gledatelja: 100. Sudac: Nikola Dendis (Našice). Pomoćnici: Manuel Dendis (Jelisavac) i Aleksandar Vuzem (Pribiševci). Strijelci: 1:0 Perak (37. – ag), 2:0 Ranogajec (71.), 3:0 Antolić (81.).

BILJE: Draškić, Bačvanin, Apčag (84. Čepčik), Cvetko, Čulin, Srb (46. Ranogajec), Dubravac, Pinter, Štetić, Veselinović (39. Greganović), Antolić (81. Štrbac). Strijelci: Aleksandar Stojković.

SLAVONIJA (P): Begović, Poljarević, Veverec, Klepo, Kovačević, Štigler (63. Stipanović), Škorvaga, Vranić (66. Vinko), Bešlić (76. Šuvarić), Perak, Živković (74. Burek). Trener: Vlado Mihaljević.

Nogometaši Slavonije doživjeli su poraz u Bilju i time znatno umanjili mogućnost za osvajanje drugoga ili trećega mjesta. U prvom poluvremenu bila je to izjednačena igra obje momčadi gdje se igrala najčešće odvijala na sredini terena. Domaćini su, uz dosta sreće, došli u vodstvo u 37. minuti kada je vlastitu mrežu zatresao Josip Perak. Bio je to rezultat prvoga poluvremena.

Slavlje nakon pobjede – HNK Bilje

U nastavku utakmice, domaćini su bili bolja momčad što su potvrdili s još dva pogotka. U 72. minuti Ranogajec je povećao biljsko vodstvo na 2:0 da bi u 81. Antolić zaključio utakmicu trećim pogotkom.