0
756

TREĆA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA ISTOK

MLADOST (Ž) – ZRINSKI (J) 3:1 (2:1)

Ždralovi – Igralište Brdo. Gledatelja: 100. Sudac: Patrik Kolarić (Strahoninec). Pomoćnici: Edvin Zobec (Strahoninec) i Jurica Šprem (Varaždin). Strijelci: 1:0 Trupac (16.), 2:0 Mlinarić (42.), 2:1 Kukučka (44.), 3:1 Sabljić (72.).

MLADOST (Ž): Srbljanović, Vučak, Vrbanić, Sučić (90. Markuz), Coha, Buzuk (63. Kočiš), Mlinarić, Trupac, Kosanović, Sabljić (88. Biljan), Muniz. Trener: Nikola Papac.

ZRINSKI (J): Pintarić, Mihaljević, Fehir, Pranjić, Bagarić, Kerovec (72. Filipović), Lukačević, Dos Santos, Kukučka, Moises, Sudar (75. Šinko). Trener: Antun Labak.

Serija loših rezultata nastavlja se u jurjevskim redovima. I na gostovanju u Ždralovima Zrinski je doživio poraz- Nakon početnoga ispitivanja snaga domaćini su u 16. minuti golom Hrvoja Trupca došli u vodstvo 1:0. Do samoga kraja prvoga dijela, igra se preselila na sredinu terena, a u samoj završnici gledatelji su vidjeli još dva pogotka. Domaćini su u 41. minuti golom Vedrana Mlinarića podebljali svoje vodstvo na 2:0, da bi samo tri minute kasnije Janik Kukučka vratio nadu svojoj momčadi postigavši pogodak za 1:2.

U drugom poluvremenu Mladost je riješila pitanje pobjednika u 72. minuti. Golom Ivana Sabljića postavljen je konačan rezultat 3:1.

Ovim porazom Zrinski i dalje ostaje na 34 boda, a u sljedećem kolu očekuje ih domaća utakmica protiv nogometaša Vukovara 91.