Ivica Horvat s dva pogotka Rataru donio pobjedu!

0
781

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

RATAR – JEDINSTVO 3:2 (0:1)

Piškorevci – Igralište Piškorevci. Gledatelja: 150. Sudac: Berislav Sudar (Bizovac). Pomoćnici: Deni Grofelnik (Valpovo) i Antun Bošnjak (Harkanovci). Strijelci: 0:1 Katavić (19.), 1:1 Florian Abramović (54. – 11 m), 2:1 Horvat (58.), 3:1 Horvat (82.), 3:2 Alšić (83.).

RATAR: Galić, Mišić, Bošnjaković (56. Antunović), Batinić, Brzaj, Liščević, Horvat (84. Gabud), Florian Abramović, Manuel Abramović, Križanović, Tunuković (89. Adrić).

JEDINSTVO: Horvat, Šnel, Matović, Alšić, Zemunić (69. Liljanić), Perković, Horvat, Vidaković (74. Curač), Šapina, Katavić, Jagorinac (63. Živković). Trener: Martin Majdenić.

Kako to obično biva kada već unaprijed upišeš bodove, onda se za njih moraš i duplo više pomučiti. A upravo se to dogodilo Piškorevčanima koji su podcijenili svoje protivnike jer Jedinstvo se nalazi u donjem dijelu tablice. U prvih 45 minuta nije se imalo što vidjeti jer su domaćini stihijski napadali pokušavajući doći do vodstva. Međutim, gosti su u 19. minuti šokirali domaće navijače jer je Mario Katavić zatresao Galićevu mrežu za 0:1. Bio je to rezultat prvoga poluvremena.

U nastavku susreta gledali smo neki drugačiji Ratar. Od prve minute krenuli su agresivno prema protivničkom golu i već nakon petnaestak minuta preokrenuli su rezultat u svoju korist. Najprije je, u 54. minuti Florian Abramović kazneni udarac pretvorio u 1:1 da bi samo četiri minute kasnije Ivica Horvat postigao toliko željeni vodeći pogodak za Ratar. Bolju  igru Piškorevčani su okrunili trećim pogotkom. Igrala se 82. minuta kada je Ivica Horvat svojim drugim pogotkom riješio pitanje pobjednika. Gosti su samo minutu kasnije golom Alšića smanjili rezultata na 2:3 čime su utakmicu učinili dodatno zanimljivom. Ipak, dokraja utakmice nije bilo promjene rezultata tako da je Ratar upisao već planirane bodove koji ga i dalje ostavljaju u utrci za drugo mjesto.