Đakovčani autoritativno u sljedeći krug kupa!

733

ŽUPANIJSKI NOGOMETNI KUP

OSMINA FINALA

ŠOKADIJA – ĐAKOVO CROATIA 1:7 (0:3)

Strizivojna. Igralište Strizivojna. Gledatelja: 100. Sudac: Željko Lipar (Đakovo). Pomoćnici: Hrvoje Lovrić (Đakovo) i Dino Škalić (Đakovo). Strijelci: 0:1 Grgačević (8.), 0:2 Grgačević (15.), 0:3 Burazin (20.), 0:4 Burazin (61.), 0:5 Galičić (72.), 0:6 Bionda( 76.), 0:7 Rajčević (83.), 1:7 Matić (87.).

ŠOKADIJA: Šen, Petrić (46. Čolić), Degmečić, Mario Damjanović, Josip Damjanović, Matić, Bilić, Josip Damjanović, Mašić, Mato Damjanović, Mišić.

ĐAKOVO CROATIA: Jukić, Bošković, Rajčević, Grgačević (46. Magić), Hlišć, Kolak, Burazin, Petričević, Efremovski, Barukčić (46. Bionda), Stipanović (70. Galičić).

Nogometaši Đakovo Croatije i u osmini finala županijskoga kupa pokazali su odličnu formu, posebice napadačku. Već u prvih dvadeset minuta Đakovčani su riješili pitanje pobjednika: golovima Tomasa Grgačevića i Dine Burazina poveli su 3:0 čime su Strizivojncima dali do znanja tko je gazda. Bio je to i rezultat prvoga poluvremena.

Uz kapetana Grgačevića, dvostruki strijelac – Dino Burazin

U nastavku utakmice, u igru su ušla dva juniora – Dino Magić i Josip Filip Bionda koji je upisao i svoj prvi službeni seniorski gol. U listu strijelaca upisali su po drugi puta Dino Burazin te po jednom Galičić i Rajčević. Domaćini su u samoj završnici golom Ivana Matića postigli počasni pogodak.

Ovom pobjedom nogometaši Đakovo Croatije plasirali su se u četvrtfinale, a tko će im biti protivnik  znat će se u četvrtak kada je predviđeno izvlačenje parova.