0
318

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

SLAVONIJA (P) – OLIMPIJA  0:2 (0:0)

Punitovci – Igralište Punitovci. Gledatelja: 150. Sudac: Matija Horvatek (Našice). Pomoćnici: Ivan Radačić (Donja Motičina) i Nikola Bančić (Poganovci). Strijelci: 0:1 Vidović (79.), 0:2 Mijatović (88.).

SLAVONIJA (P): Begović, Marošević, Poljarević, Veverec, Josip Perak, Štigler, Vranić, Živković (71. Uzelac), Škorvaga, Bešlić, Vinko (65. Kovačević). Trener: Goran Uzelac.

OLIMPIJA: Krišto, Uglješić, Bilandžija, Kasač, Lucić, Čakalić, Juka (88. Kračun), Mijatović, Karanović (38. Vidović: 89. Krpata), Ljubas, Ilišević (75. Špoljarić). Trener: Miro Samardžić.

Drugoplasirana osječka Olimpija nastavila je niz uspješnih rezultata i na gostovanju u Punitovcima. Iako su domaćini vjerovali da mogu do bodova, to se nije dogodilo. Doduše, domaćini su sve do 79. minute imali jedan bod u džepu, međutim, tada je Andrej Vidović zabio za gostujuće vodstvo. Kada su se domaćini u potpunosti otvorili i krenuli na sve ili ništa, uslijedio je i drugi gostujući pogodak koji je zaključio utakmicu. U 88. minuti strijelac za 0:2 bio je Mario Mijatović.

Ovom pobjedom Osječani ostaju drugi pratitelji satničke Mladosti dok su Punitovčani pali na sedmo mjesto.