Ivi Zetović treće, Ivanu Bobetiću četvrto mjesto!

0
522

YONEX OLIMP ZIMSKI KUP

U Osijeku je, u subotu, 23. ožujka, završeno natjecanje za mlade tenisačice i tenisače do 10 godina. Teniski klub Olimpija organizirao je ciklus od pet zimskih turnira pod nazivom „Yonex Olimp zimski kup“ za djecu do deset godina. Mlada đakovačka tenisačica Iva Zetović nastupila je na svih pet turnira i vrijedno skupljala bodove. U konkurenciji najboljih 14 slavonskim igračica Iva Zetović osvojila je ukupno treće mjesto.

Iva Zetović i Ivan Bobetić, đakovački teniski desetogodišnjaci

Ovo će mladoj đakovačkoj tenisačici biti veliki poticaj za nastavak sezone u kojoj će biti još puno turnira i prilika za dokazivanje, rekao je njezin trener Tomo Marijanović.

U subotnjem turniru, u muškoj konkurenciji nastupio je đakovački tenisač Ivan Bobetić koji je odigrao dva meča. U prvome je pobijedio dvanaestogodišnjega Vukovarca Nikolu Jelinića s 4:2 i 4:2, a u drugom je meču poražen od osječkoga igrača Luke Mitrovića s 4:1 i 4:2.

I mladi đakovački tenisač nakon pet odigranih turnira, u ukupnom poretku, zauzeo je odlično četvrto mjesto.