0
950

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

TORPEDO – VALPOVKA 0:3 (0:2)

Kuševac – Igralište Kuševac. Gledatelja: 200. Sudac: Mario Markotić (Osijek). Pomoćnici: Filip Đerđ (Darda) i Stjepan Pal (Darda). Strijelci: 0:1 Pfeifer (33.), 0:2 Parmačević (39. – 11 m), 0:3 Matshaus (55.).

TORPEDO: Vuksanović, Beljan (75. Domagoj Kušević), Carević (57. Zeko), Delić, Josip Čuić, Dominik Radoš (46. Blažević), Kerovec, Antinac, Fogadić (57. Andrić), Bračko, Nikolić-Kovačić. Trener: Stjepan Jukić.

VALPOVKA: Sopek, Kalem, Molnar, Vučički, Perak (73. Klanac), Novoselić (59. Vida), Pfeifer, Parmačević, Sabo (84. Barić), Matshaus (78. Magić), Stanić (68. Steinbruckner). Trener: Goran Brkić.

Kuševčani u susretu protiv Valpovke krenuli su bez svoga standardnoga veznoga dvojca (Branimir Ivanda – Josip Milardović) što se itekako vidjelo u igri Torpeda. U prvih pola sata vidjeli smo ravnopravnu igru, a nakon toga Valpovčani dolaze u vodstvo i na taj način utakmicu usmjeravaju na svoju stranu. U 33. minuti Roman Pfeifer dovodio „zelene“ u vodstvo. Samo šest minuta kasnije Valpovčani su izborili kazneni udarac kojega iskusni Adam Parmačević pretvara u vodstvo 2:0. Bio je to rezultat prvoga poluvremena.

I u nastavku utakmice gosti su bili bolja momčad tako da su u 55. minuti potpuno dotukli kuševačku momčad. Treći pogodak postigao je Emanuel Matshaus. Do kraja  utakmice, Valpovčani su mirnom igrom umrtvili kuševačku momčad i na kraju zasluženo došli do vrijedne gostujuće pobjede koja ih vraća u vrh tablice.