0
1014

DRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

JEDINSTVO (F) – SLOGA 5:0 (3:0)

Forkuševci. Igralište: Forkuševci. Sudac: Vedran Matić (Đakovo). Pomoćnici: Matej Dorić (Đakovo). Strijelci: 1:0 Vočanec (14.), 2:0 Lozančić (16. – 11m), 3:0 Marijanović (28.), 4:0 Vočanec (84.), 5:0 Vočanec (90.).

JEDINSTVO: Barić, Herega (76. Drlić), Drenjanac, Marjanović (86. Dalibor Paradžik), Antonio Paradžik (88. Perković), Matković, Vočanec, Lozančić, Tribuljak, Milošević, Lukić (76. Bježančević). ,

SLOGA: Drenjančević, Dubravac (71. Penava), Pačarić (73. Sremac), Vidić (79. Miladinović), Bjelobrk, Matošević, Radak, Ljubić, Kvesić (71. Štibi), Česir, Kovačević.

Nogometaši Sloge doputovali su u Forkuševce sa željom da nastave napadački odličnu igru koju su prezentirali protiv Radničkoga i naravno da upišu nove bodove tim više jer Forkuševčani su u prva dva kola upisali dva poraza. Međutim, od Sloge u nedjeljnoj utakmici nije bilo ni „S“ jer su domaćini do nogu potukli Korićane podarivši im impresivnu „petardu“. A najzaslužniji za to je svakako Silvio Vočanec koji je svojim hat-trickom nagovijestio gostujuću katastrofu.

U samo dvije minute domaćini su postigli dva pogotka koja su se negativno odrazila na igru Sloge. U 14. minuti Vočanec postiže prvi od svoja tri gola, a samo dvije minute Lozančić iz kaznenoga udarca povećava vodstvo na 2:0. U furioznoj igri domaćini već u 28. minuti imaju 3:0, a strijelac je Marijanović. Domaćini su prilično zadovoljni otišli na odmor, a gosti s mnoštvom pitanja među kojima je glavno bilo: Možemo li se vratiti među žive?

U nastavku utakmice zadovolji vodstvom domaćini su terensku inicijativu prepustili nogometašima Sloge koji nikako nisu našli put do Barićeve mreže. Domaćini su čekali svoje prilike iz kontri, a to im je uspjelo  samoj završnici. S dva pogotka (84. i 90. Silvio Vočanec potvrđuje svoju odličnu predstavu i nominaciju za najboljega igrača utakmice.

Tako su nogometaši Jedistva došli do prve pobjede i prva tri boda koja ih odvode sa samoga začelja tablice. A tri boda imaju i nogometaši Sloge.