MOSLAVINA – ĐAKOVO 34:19 (13:11)

Kutina – Športski centar Kutina. Gledatelja: 150. Suci: Josip Gagula i Mirko Zorko (Zagreb).

MOSLAVINA: Kligl 1, Masnec 2, Pleše 2, Ivan Sertić 1, Horvat 9, Lukes 4, Mrkalj 3, Kovač 1, Jelić, Čizmar 2, Saša Slukan 1, Šepak 1, Crnojević 3, Krunoslav Slukan, Žganjer 4, Kristić. Trener: Goran Bobić.

ĐAKOVO: Ostajmer, Božičević 1, Lasić 5, Perković 1, Goluža 4, Tot, Damjanić, Klepo 5, Orlović, Ćurić 3, Novoselović. Trener. Domagoj Perlić.

Nažalost, Đakovčani su ostvarili još jedan poraz koji potvrđuje da đakovački rukometni brod neumoljivo tone. Naime, u Kutini su Đakovčani krenuli bez Bradarića, Poplašena, Šimića i Kostića, a neočekivano je đakovačku svlačionicu napustio Ivan Vulić koji je otišao u Viroviticu. Ostatak momčadi dobro se držao u prvom poluvremenu, dapače vodili su 6:4 i 7:5, ali su domaćin uspjeli izjednačiti i do odmora steći prednost od dva pogotka (13:11). Treba napomenuti da su u tim trenucima gosti promašili sedam čistih prilika za pogodak.

U nastavku susreta domaćini su zaigrali puno bolje, organiziranije, a mladi Đakovčani nisu imali lijek za takvu domaću igru. Serijom Moslavina je došla do velikih 22:13 i tada je sve bilo jasno. Do kraja utakmice domaćini su povećavali svoju prednost do končanih plus 15 (34:19).

U redovima Moslavina najbolji strijelac Alen Horvat s devet pogodaka. U đakovačkim redovima kapetan Klepo i Lasić postigli su po pet golova, Goluža je dodao četiri, a Ćurić tri pogotka.

Ovim porazom Đakovčani i dalje ostaju na pretposljednjem mjestu sa samo šest bodova.

U sljedećem 18. kolu đakovački će rukometaši na svom terenu dočekati momčad Osijeka.