0
523

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA OSIJEK – VINKOVCI

FRANKOPAN – TORPEDO 2:3 (1:2)

Andrijaševci – Igralište Andrijaševci. Sudac: Renato Furlić (Beli Manastir). Pomoćnici: Stjapan Pal (Darda) i Mateo Paulović (Bilje). Strijelci: 0:1 Rajčević (14.), 1:1 Delić (15.), 1:2 Čuić (27.), 1:3 Antinac (70.), 2:3 Bebek (78.).

FRANKOPAN: Đurić, Solga (56. Rupčić), Jurković, Sakoma, Rumenović, Bebek, Mujan (71. Sabadoš), Rajković (60. Vuček), Krešić (63. Marojević), Hodak, Delić. Trener: Hrvoje Ajman.

TORPEDO: Vinković, Rotim, Čuić, Radoš (82. Butor), Rajčević, Babić, Renato Lulić (69. Tomislav Lulić), Antinac (90. Filip Cicvarić), Crnojević, Kušević, Marin Cicvarić. Trener: Branimir Ivanda.

Nogometaši Torpeda doista mogu žaliti što sljedećega vikenda završava prvenstvo. Jer cijelu proljetnu polusezonu ističemo kako Kuševčani igraju dobro, daleko bolje nego jesenas i da je bilo malo više sreće njihov konto bio bi bogatiji za još nekoliko bodova. Potvrdu ovoga možemo pronaći u matematici: u jesenskom dijelu prvenstva Torpedo je osvojio tek pet bodova, a u proljetnom (ostalo još jedno kolo) ukupno 13. Dakle, očito da su i igrači i novi trener Branimir Ivanda „kliknuli“ i krenuli igrati puno bolje. Jer nije upitno da Torpedo nema dovoljnu kvalitetu za bolji plasman, ali splet okolnosti doveo ih je do toga da, nažalost, moraju napustiti ligu i vratiti se u prvu županijsku.

Na posljednjem gostovanju Kuševčani su ostvarili svoju četvrtu prvenstvenu pobjedu. I to sasvim zasluženo. Već u 14. minuti Mario Rajčević doveo je goste u vodstvo, ali kuševačko slavlje nije dugo trajalo. Već u sljedećem napadu domaćini su izjednačili na 1:1. Strijelac je bio Mislav Delić. No, to nije poremetilo gostujuću igru koja dovodi do novoga vodstva. U 27. minuti Josip Čuić dovodi svoju momčad u vodstvo 2:1. To je ujedno bio i rezultat prvoga poluvremena. I u nastavku utakmice gosti su bili bolji. To su potvrdili trećim pogotkom. Igrala se 70. minuta kada je Josip Antinac po treći puta zatresao mrežu golmana Đurića. Ovaj kuševački napadač u posljednjim se kolima redovito nalazi na listi strijelaca. Gosti su se otvorili želeći osvojiti barem bod. U 78. minuti Josip Bebek smanjuje rezultat na 2:3, a do kraja utakmice gostujuća obrana odradila je svoj posao i sačuvala minimalno, ali zasluženo vodstvo. Za četvrtu pobjedu Torpeda.