0
542

U TRNAVI OTVORENA PROLJETNA NOGOMETNA SEZONA

DINAMO (TR) – MLADOST (ČAJKOVCI) 2:2 (1:0)

Nogometaši Dinama otvorili su proljetnu sezonu prijateljskom utakmicom protiv Mladosti iz Čajkovaca. Nakon zanimljive i borbene  utakmice rezultat je završio bez pobjednika – 2:2.

Trnavčani su tijekom prvoga poluvremena imali terensku inicijativu, veći posjed lopte, ali su samo jednom uspjeli svladati protivničkoga vratara. Učinio je to Tiborc koji je lukavo ukrao loptu gostujućem braniču i sam izašao pred golmana. Mirno ju šalje pored nemoćnoga golmana.

U drugom poluvremenu gosti su krenuli nešto bolje i to im je donijelo poravnanje rezultata. Nakon slobodnoga udarca postižu pogodak za 1:1. Strijelac je bio Šušak. U središnjici drugoga dijela Dinamo je ponovo došao u vodstvo. Akaciju i ubacivanje  sa strane pratio je Svilanović koji utrčava iz drugoga plana i glavom zakucava loptu u nebranjeni dio mreže. U samoj  završnici gosti iz Čajkovaca uspijevaju poravnati rezultat, Najbolje se u kaznenom prostoru snašao Šušak koji ispred pomalo iznenađenih domaćih braniča ubacuje loptu u mrežu.

S obzirom da je ovo prva naša utakmica nakon napornih treninga noge su pomalo teške, poručuju iz trnavačkoga županijskoga drugoligaša. I nastavljaju: „Do početka prvenstva bit ćemo u pravoj formi što ćemo  potvrditi i na terenu.

Sljedeći vikend nogometaši Dinama gostovat će u Vučevcima gdje će odigrati pripremnu utakmicu protiv istoimenoga člana Lige Nogometnog središta Đakovo.

Protiv Mladosti nastupili su: Kovačić, Vuković, Mikić, Petrović, Nikolić, Bartoš, Svilanović, Čmelješević, Holbik, Benić, Tiborc. (Još su igrali: Balabanić, Nikić, Drmić, Franjić, Ivaković, Stipić, Šarčević.