Svakome po jedno poluvrijeme za podjelu bodova!

0
432

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA OSIJEK – VINKOVCI

GRABOVAC – MLADOST (ĐS) 1:1 (1:0)

Grabovac – Igralište: Grabovac. Gledatelja: 50. Sudac: Zoran Abadžić (Vukovar). Pomoćnici: Branimir Bradarić i Davor Vukelić (Vukovar). Strijelci: 1:0 Nešić (29.), 1:1 Barišić (47.).

GRABOVAC: Brumen, Ferreira, Tadić, Nešić, Karamarković, Sambol (60. Horaček), Špoljarić (60. Lucić), Bačvanin, Lamza, Lopes, Crnčan (75. Križan). Trener: Zdenko Sambol.

MLADOST (ĐS): Slišković, Bikić, Bruno Barišić Jaman, Svalina (46. Subašić), Branimir Barišić Jaman (57. Radnić), Žonka, Tomić, Denić (46. Totić), Barišić, Bojanović, Grbeša (80. Čurila). Trener: Ivan Denić.

Domaćini su bolje otvorili utakmicu te su imali dvije izgledne prilike. Već u prvoj minuti, Dorian Špoljarić uputio je snažan udarac sa 16 metara, ali lopta odlazi preko gola. Odličnu je priliku za pogodak u 17. minuti imao Nikola Nešić: izišao je sam pred golmana, no Slišković čuva svoju mrežu. Nakon toga, i Mladost prijeti: Filip Tomić pucao je sa 16 metara, ali golman paradom ispod prečke izbacuje u korner. Samo minutu kasnije, u 29., već spomenuti Nikola Nešić pogađa iz kontre za vodstvo domaćina od 1:0. Bio je to i rezultat prvoga poluvremena.

Satničani dolaze do poravnanja rezultata na samom početku drugoga poluvremena. Bikić je ubacio loptu u 16 metara, kapetan Bojanović tukao je po golu, lopta se odbila od bloka, ali ju kupi Ivan Barišić i mirno zabija za 1:1.

Ovaj je pogodak potpuno pokrenuo goste koji su samo nizali prilike: u 49. i 52. Grbeša je pucao malo krajem gola, u 62. Barišić je odigrao Totića koji puca malo preko gola. Bojanović je u 66. minuti proigrao Totića koji sam izlazi pred golmana, ali ga na 16 metara ruši Tomas Tadić, a sudac Zoran Abadžić pokazuje mu crveni karton. Kapetan Mladosti izveo je slobodni udarac koji je završio u živom zidu. Iako su domaćini bili s igračem manje, zaprijetili su u 75. i 84. minuti, ali udarci Lopesa i Ferreira završili su krajem gola. Posljednju priliku za pobjedu, Mladost je imala u 91. minuti kada je Čurila izišao jedan na jedan s golmanom, ali Brumen mu brani stopostotnu šansu.

Na kraju, realna podjela bodova jer je svakoj momčadi pripalo jedno poluvrijeme.